Käsitööna valminud pulmatordid Gustavilt

Imelist pulmapäeva aitab veelgi erililsemaks muuta pulmatort. Selleks, et Sinu nägemus ja ideed jõuaksid just Sulle sobiva teostuseni, võta meiega varakult ühendust. Pakume omalt poolt nõuandeid ja soovitusi, et jõuda parima teostuseni.

Oleme teie jaoks olemas elu ühel tähtsamal päeval ja anname endast parima, et pulmatort vastaks teie südamesoovidele, jõuaks kenasti peopaika ning üllataks lähedasi.

Gustav on kvaliteet, millele võid kindel olla.

 

 

Soovitame Sul enne meiega ühendust võtmist mõelda pulmapeo visiooni peale. See on oluline selleks, et moodustuks tordiga ühtne tervik.

Soovitame eelnevalt läbi mõelda pulmapeo stiil; asukoht; lauakaunistused; kindlad detailid ning värvid, mis peaksid tordil olema; pulmatordi maitse-eelistused. Samuti eelistused pulmatordi kuju, kaunistuste ja peopaika transpordi osas.

Kui oled detailid läbi mõelnud, võta meiega ühendust tellimus@gustav.ee.

Pulmatordi sisuks pakume me just Sulle meelepärast Gustavi kooki või torti. Valikus on kõik meie sortimendis olevad tooted, mida saad lähevalt vaadata siit.

Pulmatordi kuju võib olla ka vastavalt Sinu soovidele:

  • Klassikaline korrustort. Pakume valikus kas üksteise otsa laotult torti või korrustorti. Kui on tort erinevatel korrustel ja torudega eraldatud, siis on seda mõnevõrra lihtsam lõigata. Kui valmistame korrustordi, mis on üksteise otsas, siis on pulgad paigutatud tordi sisse, et see ümber ei kuks. Arvestada tuleks tordi tellimisel ca 150 g külalise kohta.
  • Pakume valikus erinevaid Gustavi minitorte kõigile neile, kes soovivad külalistele pakkuda valikuvõimalust ning erinevaid elamusi. Kaunistame minitordid just vastavalt Sinu soovidele. Soovi korral saab juurde tellida ka suurema tordi pruutpaarile, et seda koos lahti lõigata.
  • Magusavalik – makroonid, trühvlid, pulgakoogid jne. Hinnapakkumise saame teha vastavalt soovidele.

 

Kaunistame pulmatordi vastavalt Sinu soovidele – kas siis elavate lilledega, makroonide või marjadega. Kaunistus on juba tordi hinna sees. Pulmatortide hinnaks on meil 45 EUR/kg. Lisandub ka pulmatortide aluste renditasu – alates 30 EUR/tk (selle summa saab aluse tagastamisel tagasi).

Et pulmapäev oleks meeldejääv ja mööduks üllatusteta, siis pakume pruutpaarile võimalust degusteerida meie koogivalikut ning pidada nõu Gustavi peakondiitri Õie Pritsoniga. Pulmatordi degusteerimise hind on 35 EUR, milles sisaldub 3 erinevat tordilõiku ning konsulteerimine peakondiitriga. Pulmatortide degusteerimine toimub Tartus, Gustavi kondiitritehases, aadressil Tehnika 5. Degusteerimine ei ole kindlasti eelduseks pulmatordi tellimisel, aga annab kindlustune, et me teame kõiki teie soove ning oleme saanud need läbiarutada.

Enne tellimist on meile oluline teada, kas vajad pulmatordi transporti peopaika. Transpordihind on 0,79 EUR/km (arvestame transpordiga edasi-tagasi meie tehasest Tartus). Soovime siis ka eelnevalt teada, kas peopaigas on olemas külmik just teie poolt väljavalitud pulmatordile ja mis kell on planeeritud tordi serveerimine.

Õie Pritson on olnud Gustav Cafe peakondiiter ja loovjuht alates selle sünnist 2005. aastal, kui Tartus avati Gustavi esimene kohvik – Werner. Sellest võlvlagedega ja võluväega keldrist on Õie eestvedamisel saanud alguse kogu Gustavi käsitööna valminud kondiitrihõrgutiste maailm, mille viimne kui üks maiuspala on saanud enne Sinuni jõudmist Õie heakskiidu. Pikaajalise panuse ja erakordse pühendumise eest pälvis ta 2019. aastal Toiduliidult elutöö tiitli Südamega Tegija.

Ise nimetab ta oma tööd loomeks ja puhtaks kunstnikutööks – ning oma loovust saab ta Gustavis rakendada nii palju, kui soovib. Pulmatortide loomisel on Õiel hindamatu panus, kuna just tema käe all valmivad meie kauneimad tordid.